Lütfen Bekleyiniz
   
 
 
[ 0 ] Sepeti Göster   
 
AWBS SMS modülü
Awbs - SMS Modülü, modül yönetim panelinden yaptığınız seçimlere göre Otomatik olarak müşterilerinize SMS atan Modüldür.
 
AWBS E-MAIL editör modülü
Bilindiği üzere AWBS script email templatelerini düzenleme bölümünde bir HTML editöre sahip değildir bu yüzden bir çok AWBS kullanıcısı bu konuda zorluk çekmektedir.
 
CS-Cart ile internette kendi online mağazanızı açın, ürünlerinizi 7/24 online satmanın keyfini sürün.
Soru/Cevap 
Soru/Cevap veri tabanında ara

Bu bölümde, daha önce kullanıcılarımız tarafından yaşanmış sorunları ve çözümlerini inceleyerek, olası benzer sorunlarınızı kolayca çözümleyebilirsiniz.
Aradığınız Soru/Cevap ın konu numarasını biliyorsanız, use KB-konu no yazarak bu konuyu görüntüleyebilirsiniz (örneğin. KB-1)

Soru/Cevap No: Soru/Cevap No: kb-18
Q. HTML emaillerim sistem tarafından TXT (sadece kod) olarak gönderiliyor

A. Bu sorunu gidermek için yapmanız gereken bazı ayarlar var bunun için: 1) Admin panelinize giriş yapın ve Configuration butonuna tıklayın 2) Açılan sayfada System Options linkine tıklayın 3) Açılan sayfada User/Account Defaults bölümünde Default email type: HTML i seçin Enable user select email type?: False seçin 4) Sayfanın en altındaki Save Changes butonuna tıklayarak yaptığınız değişiklikleri kaydedin Bu şekilde awbs nin ayarlarını gönderilen mailleri default HTML olarak göndermesini sağladık yalnız şuna dikkat edin: Bu değişiklik sadece siz bu ayarı yaptıktan sonra sitenize yeni üye olanlara yansıyacaktır yani mevcut üyeleriniz mailleri hala eski ayarlarınızla yani TXT olarak almaya devam edecektir bu durumu düzeltmek için: 1) Admin panelinize giriş yapın ve sol menüdeki User Manager linkine tıklayın 2) Açılan sayfada her bir üyenizin en sağındaki düzenleme ikonuna tıklayın 3) Açılan sayfada üyenin profilindeki Client Options - View/Edit linkine tıklayın 4) Açılan sayfada Client Mail Type: HTML i seçin 5) Save Changes butonuna tıklayarak üyenin profilinde yaptığınız bu değişikliği kaydedin.
Bu sayfanın görüntülenme sayısı 2765 kez


Aramaya Dön


Awbs Script Domain kayıt Üye girişi Firma - banka bilgileri

Awbs SMS modülü Domain transfer Hesap aç İletişim
Awbs Email aditör modülü Domain fiyatları Şifremi unuttum Hakkımızda
CS-Cart Script   Linux webhosting Güvenlik ve gizlilik
    Sık sorulan sorular Teslimat ve iade
    Teknik destek (Ticket) Mesafeli satış sözleşmesi