Lütfen Bekleyiniz
   
 
 
[ 0 ] Sepeti Göster   
 
AWBS SMS modülü
Awbs - SMS Modülü, modül yönetim panelinden yaptığınız seçimlere göre Otomatik olarak müşterilerinize SMS atan Modüldür.
 
AWBS E-MAIL editör modülü
Bilindiği üzere AWBS script email templatelerini düzenleme bölümünde bir HTML editöre sahip değildir bu yüzden bir çok AWBS kullanıcısı bu konuda zorluk çekmektedir.
 
CS-Cart ile internette kendi online mağazanızı açın, ürünlerinizi 7/24 online satmanın keyfini sürün.
Domain Transfer 

Mevcut domain kayıt firmanızın kısıtlı hizmetler karşılığında yüksek ücretler talep etmesinden sıkıldınızmı? Cevabınız EVET ise, domaininizi basit transfer sistemimizi kullanarak sonsuzhost a transfer edin!

Şimdi Transfer Et!
Domain1:
Domain2:
Domain3:
Domain4:
Domain5:
Domain6:

ÖNEMLİ TRANSFER AÇIKLAMALARI

  • 1. Domain admin kontak email adresine erişiminiz olduğundan emin olunuz. Transfer işlemi email doğrulama tabanlıdır, yani bu email adresine erişiminiz yok ise domain transfer işlemi başarısız olacaktır.
  • 2. Domain adınızın üresinin dolmadığından emin olunuz. Domain transfer işleminizi domain kayıt sürenizin dolmasından en az 7 gün önce başlatmanız, işlemlerin yetişmesi için tavsiye edilmektedir.
  • 3. Tüm .info, .us ,.biz ve .org uzantılı domainlerin sonsuzhost a transferi Onay Kodu (EPP KEY) gerektirmektedir Onay Kodunu (EPP KEY) mevcut domain kaydedicinizden talep ediniz.
  •  
  • 4. Kaydedildiği tarihin üzerinden 60 Gün geçmemiş domainler transfer edilemez. Eğer domaininizin kaydedildiği tarihin üzerinden 60 gün geçmemiş ise sonsuzhost a somain transferinizi 60 Gün sonra deneyiniz.
  • 5. Mevcut kaydedicinizdeki domaininizin kilidinin aktif olmadığından emin olunuz. Bu konu hakkında bilgi sahibi değil iseniz lütfen mevcut kaydediciniz ile iletişime geçerek domain kilidinizin devre dışı olmasını talep ediniz. Bir çok domain kaydedici güvenlik amacı ile domain kilidini aktif durumda tutmaktadır.
  • 6. Domain transfersi tamamlandığında domain kayıt süreniz otomatik ve ücretsiz olarak 1 yıl uzatılır.
Bank Transfer

Awbs Script Domain kayıt Üye girişi Firma - banka bilgileri

Awbs SMS modülü Domain transfer Hesap aç İletişim
Awbs Email aditör modülü Domain fiyatları Şifremi unuttum Hakkımızda
CS-Cart Script   Linux webhosting Güvenlik ve gizlilik
    Sık sorulan sorular Teslimat ve iade
    Teknik destek (Ticket) Mesafeli satış sözleşmesi